Europa Systems

Europa Systems jest renomowaną w Polsce i na świecie firmą specjalizującą się w projektowaniu oraz produkcji dedykowanych systemów i urządzeń do transportu wewnętrznego

Naszym celem i początkiem współpracy było prowadzenia kampanii PPC ukierunkowane na  zwiększenie rozpoznawalności marki i sprzedaży oferowanych rozwiązań

Dawid Tałajkowski / Senior Graphic Designer

Wyzwanie: wyzwaniem w przypadku Europa Systems było pokrycie rosnących potrzeb klienta i rozwój narzędzi marketingowych firmy. Rozpoczynając współpracę w 2012 roku postawiliśmy sobie za cel przeprowadzenie skutecznej kampanii Adwords. W bardzo krótkim czasie okazało się, że analiza danych z przeprowadzonych działań stała się podstawą nowej strony internetowej, odświeżenia wizerunku firmy, a co za tym idzie przeprojektowania kanałów komunikacji z klientem.

Wynikiem naszej współpracy z Europa Systems było powstanie strony WWW oraz sklepu opartego o platformę WooCommerce, produkcja katalogów produktowych, projekt stoiska targowego.

ZDJECIA_PRINT

Strona WWW, oparta na analizie danych z kampanii on-line marketingu, odpowiada na potrzeby klientów również zza zachodniej granicy.

europa_system_web

 

Podobają ci się nasze kreacje? Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy – wystarczy, że nawiążesz z nami kontakt!.

Do wdrożenia
użyliśmy technologii

Tak pracowaliśmy przy
tym projekcie