UNIZETO

Unizeto jest najdłużej działających na polskim rynku integratorem i producentem systemów informatycznych oraz dostawcą usług IT. Oferuje swoje rozwiązania głównie dla instytucji publicznych oraz dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Naszym zadaniem była promocja i propagowanie specjalistycznych rozwiązań informatycznych

artur_48x48Artur Kubiak  CEO / Creative

Wyzwanie: w ścisłej współpracy z działem marketingu firmy Unizeto, stworzyliśmy uniwersalny język w komunikacji między firmą, a jej klientami. Poczynając od klientów instytucjonalnych, na rynku masowym kończąc.

Na ten proces składały się: edukacja rynku poprzez szeroko zakrojone działania PRowe, pomoc w organizacji imprez targowych i konferencji tematycznych, wsparcie przy tworzeniu kampanii marketingowych dla poszczególnych obszarów produktowych firmy, produkcja tradycyjnych i internetowych materiałów promocyjnych, tworzenie prezentacji multimedialnych, aplikacji webowych, pełne wsparcie kampanii w Social Media, poprzez stałą komunikację z rynkiem i klientami firmy oraz tworzenie aplikacji i gier na te platformy oraz promocja w wyszukiwarkach i kampanie w ekosystemie reklamowym sieci Google.

unizeto_www

Największą częścią projektu WebSecurity był portal o bezpieczeństwie. Serwis był jednym z narzędzi komunikacji firmy z otoczeniem. Jego celem była budowa wizerunku marki jako eksperta od IT security  w Polsce. Zaprojektowaliśmy layout i logo portalu. Brandoo było również odpowiedzialne za prowadzenie portalu, tworzenie poczytnego contentu, budowanie zasięgu, a także PR. Zastosowaliśmy różne kanały promocji serwisu: od gadżetów, przez eventy, po grę online – Malware Attack.

web_security_2

Zaawansowane technologicznie produkty i usługi jakie posiada w swojej ofercie firma Unizeto, dostarczają klientom konkretnych korzyści. To właśnie na nich skupialiśmy swoją uwagę podczas kreacji. Technologia jest tylko, środkiem do zaspokojenia potrzeb jej użytkowników. Podobnie jest z marketingiem.

EFPE space ssl

 

Podobają ci się nasze kreacje? Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy – wystarczy, że nawiążesz z nami kontakt!.

Do wdrożenia
użyliśmy technologii

Tak pracowaliśmy przy
tym projekcie